SOTM STROJÍRNA s.r.o.

O nás

Máme bohaté zkušenosti v oblasti zakázkového zámečnictví. A rádi se s Vámi o ně podělíme.

2021

Začátkem roku došlo k převodu obchodního podílu firmy VK LAROZ DK s.r.o. Majoritním vlastníkem se stala společnost SOTM s.r.o. Zároveň došlo k přejmenování nově na SOTM STROJÍRNA s.r.o.

2020

V roce 2020 jsme pořídili nový nákladní automobil DAF a rozšířili služby o nákladní autodopravu. Díky tomu vám nabízíme kvalitnější klientský servis, kdy vám naše produkty flexibilně dovezeme vlastní dopravou. Kromě vlastních produktů přepravujeme po České republice také externí nákladní zásilky a nadrozměrné zboží.

2017

Naše portfolio se rozšiřuje. V roce 2017 doplňujeme výrobu nově o potrubní systémy, komíny, kuželové tvary a mnoho dalších produktů. A to mimo jiné i díky dotaci v rámci operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK), díky níž jsme mohli pořídit mnoho nových strojů.

2015

Výroba VK Laroz DK s.r.o. začíná nabírat vysoké obrátky. A tak nám začíná být stávající sídlo poněkud těsné… V roce 2015 se stěhujeme do větších prostor. Zůstáváme ale nadále v Holešově, ve Zlínském kraji.

2007

LAROZ vznikl v roce 2007. Již od začátku se úspěšně zabydloval na trhu, který v té době začal znovuobjevovat význam poctivé průmyslové a strojírenské výroby. Zvyšující se poptávka nás přiměla založit novou obchodní společnost – VK Laroz DK s.r.o. (r. 2012). 

Naše pýcha: výrobní hala a strojový park

Zde sídlíme. Výrobní hala o rozloze 1529 m2 se nachází v areálu TON a.s. a je vybavena dvěma mostovými jeřáby o nosnosti 5 t a dvěma jeřáby o nosnosti 2 t. 

  • Ohraňovací lis - C135-3100 – 3m (r.v. 2014)
  • Hydraulické tabulové nůžky - VS 3010 (r.v. 2017)
  • Plazmový řezací stroj - PIERCE – RUR 2500
  • Pásové pily - BOMAR
  • Hydraulická 4-válcová zakružovačka plechu

Hrdý držitel certifikátu ISO 9001:2008

V roce 2013 jsme získali certifikát ISO 9001:2008 pro obor činnosti:
„Výroba a montáž ocelových hal a ocelových konstrukcí“. Od té doby jej každý rok před dozorovým auditem obhajujeme.

Aplikace ISO je pro nás velkou motivací nejen udržovat stávající úroveň kvality, ale ještě ji posouvat dále. Tato kvalita se musí odrážet jak v přípravě a realizaci zakázek, tak i ve fungování interních záležitostí společnosti.

Dotace nám pomáhají k růstu

Od ministerstva průmyslu a obchodu jsme převzali dotaci z OP PIK programu Technologie Výzva III. Díky ní jsme:

  • Obnovili strojní park
  • Rozšířili výrobu
  • Oslovili nové segmenty trhu

Kontaktujte nás:

Pište e-mail, vyplňte přehledný formulář nebo jednoduše volejte. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.